Оголошення

Прийом на навчання-2020

опубліковано 17 трав. 2019 р., 22:28 Кафедра РУМСУМ   [ оновлено 28 квіт. 2020 р., 00:27 ]

1 квітня розпочався прийом документів вступників до Національної академії державного управління при Президентові України за денною, вечірньою, заочною та заочно-дистанційною формами навчання для підготовки фахівців освітнього ступеня магістра за спеціальністю 281 “Публічне управління та адміністрування” галузі знань 28 “Публічне управління та адміністрування”.

Детальніше про умови вступу і прийом документів.

Запрошуємо взяти участь у конкурсному відборі!

Прийом на навчання-2018

опубліковано 20 квіт. 2018 р., 15:00 Кафедра РУМСУМ   [ оновлено 20 квіт. 2018 р., 15:01 ]

2 квітня розпочався прийом документів вступників до Національної академії державного управління при Президентові України за денною, вечірньою та заочною формою для підготовки фахівців освітнього ступеня магістра за спеціальністю 281 “Публічне управління та адміністрування” галузі знань 28 “Публічне управління та адміністрування”.

Детальніше про умови вступу і прийом документів.

Запрошуємо взяти участь у конкурсному відборі!

Науково-практична конференція-2017

опубліковано 20 лист. 2017 р., 15:12 Кафедра РУМСУМ   [ оновлено 20 лист. 2017 р., 15:13 ]

Шановні колеги!

Запрошуємо вас взяти участь у науково-практичній  конференції за міжнародною участю “Місцеве самоврядування: 20-річні здобутки та подальший поступ”.

Усі деталі - за посиланням.

Вітаємо із заслуженою нагородою

опубліковано 22 січ. 2014 р., 13:49 Кафедра РУМСУМ   [ оновлено 22 січ. 2014 р., 14:21 ]

Колектив кафедри щиро вітає свого завідувача із присвоєнням йому почесного звання "Заслужений працівник освіти України".

Бажаємо Володимиру Миколайовичу найміцнішого здоров'я, козацького гарту, сімейного затишку, доброго гумору й нових здобутків задля процвітання Батьківщини! Нехай здійсняться усі заповітні мрії, а будь-які повороти долі завжди відкривають лише нові обрії майбутніх перспектив!
Онлайн трансляція міжнародного форуму «Регіональний розвиток та державна регіональна політика в Україні»

опубліковано 23 лист. 2013 р., 11:11 Кафедра РУМСУМ   [ оновлено 23 лист. 2013 р., 11:15 ]

26-27 листопада 2013 року проводитиметься онлайн трансляція міжнародного форуму «Регіональний розвиток та державна регіональна політика в Україні». 

З 10:00 до 18:00 на інтернет сторінках
та

Міжнародний форум «Регіональний розвиток та державна регіональна політика в Україні»

опубліковано 23 лист. 2013 р., 11:04 Кафедра РУМСУМ   [ оновлено 23 лист. 2013 р., 11:18 ]

Проект ЄС «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні» спільно з інституційними партнерами організовує дводенний представницький міжнародний форум «Регіональний розвиток та державна регіональна політика в Україні: стан і перспективи змін у контексті глобальних викликів та кращих європейських практик» 26-27 листопада 2013 року у Києві.

Під час Форуму вперше, на широкий загал, буде представлено і обговорено два ґрунтовних дослідження стану державної політики регіонального розвитку України та перспектив змін:

 1. Територіальний огляд України – протягом останніх трьох років, дослідження здійснювалось фахівцями Організації Економічного Співробітництва та Розвитку (ОЕСР).
 2. Регіональний розвиток та державна регіональна політика в Україні: стан і перспективи змін у контексті глобальних викликів та європейських стандартів політики – дослідження було здійснено протягом 2013 року експертами програми ЄС «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні».

В рамках роботи Форуму ключові українські та європейські експерти здійснять презентації з наступних тем:

 • Формування системи регіонального розвитку України: планування, фінансування, реалізація, моніторинг та оцінка впливу
 • Державна стратегія регіонального розвитку України на період до 2020
 • Реалізація Державної стратегії регіонального розвитку: типологія регіонів України
 • Моніторинг регіонального розвитку та оцінка впливу: досвід країн Європи та уроки для України
 • Роль приватного сектора у регіональному розвитку
 • Розвиток регіонів у відкритій економіці: політика та практика
 • Державний фонд регіонального розвитку та фінансові інструменти регіонального розвитку в Україні: сучасний стан і перспективи
 • Стратегії регіонального розвитку і плани їх реалізації: сприяння висхідним процесам розвитку задля сталого зростання регіонів України
 • Територіальна співпраця: як створити відчутну додану вартість для громадян у прикордонних територіях та у мережах міжрегіональної співпраці
 • Як подолати розрив у розвитку міст та сільських територій: варіанти рішень та роль приватного сектору
 • Нова регіональна політика розвитку України – роль міжнародних донорів та міжнародних фінансових інституцій

У Форумі візьмуть участь більше 200 осіб. Серед учасників – представники центральних та регіональних органів влади, органів самоврядування та недержавних організацій (з усіх регіонів України), науковці, українські та міжнародні експерти, фахівці та практики з питань регіонального та місцевого розвитку, представники посольств іноземних держав, міжнародних фінансових інституцій та донорських організацій.

Форум організовано в інституційному партнерстві з Представництвом Європейського Союзу в Україні, Міністерством економічного розвитку і торгівлі України, Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Державним агентство з інвестицій та управління національними проектами України, Національним інститутом стратегічних досліджень при Президентові України, Національною академією державного управління при Президентові України, Українською асоціацією обласних та районних рад, Асоціацією міст України, Всеукраїнською асоціацією сільських та селищних рад, Торгово-промисловою палатою України, Проектом Європейського Союзу «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні».

Для отримання додаткової інформації та акредитації ЗМІ контактуйте з:

Ольгою Григоращенко, info@surdp.eu або тел: +38 (067) 501-80-42.


Триває відбір до РегіоНет

опубліковано 30 жовт. 2013 р., 15:10 Кафедра РУМСУМ   [ оновлено 30 жовт. 2013 р., 15:14 ]

Триває відбір до РегіоНет – нової всеукраїнської мережі фахівців і практиків з регіонального та місцевого розвитку.

РегіоНет – фахова спільнота для тих, хто:

 • має реальний практичний досвід та готовий запропонувати власний продукт/послугу з розвитку територій та громад
 • хоче, аби про нього та про його продукт/послугу дізналися інші
 • прагне запроваджувати, поширювати, вдосконалювати свої продукти/послуги.
РегіоНет – нова для України ініціатива, що реалізовується за підтримки Проекту ЄС «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні».

Метою створення РегіоНет є об’єднання та професійний розвиток фахівців з регіонального та місцевого розвитку з усіх регіонів України, їх залучення до вироблення та реалізації політики, а також забезпечення для усіх суб’єктів розвитку територій можливості отримати «з перших рук» продукти та послуги, засновані на кращих практиках.
 
Мережа РегіоНет - це спроба персоніфікувати кращі практики, віднайти за кожною такою практикою людей, які є її авторами та носіями, та об'єднати їх у фахову спільноту.
 
Мережа РегіоНет зорієнтована на активних та ініціативних людей, здатних самостійно досягати практичних результатів. При цьому не має значення статус кандидата – він може бути експертом, службовцем, підприємцем, громадським активістом, науковцем тощо.

Особливістю РегіоНет є двоетапний відбір кандидатів на участь у мережі на професійній основі: на першому етапі передбачено оцінювання аплікаційних форм та персональні співбесіди із заявниками, а другим етапом стане базове навчання кандидатів.

У своїй анкеті фахівець має описати власний продукт (послугу) у сфері регіонального чи місцевого розвитку, які він (як носій знань та досвіду) успішно втілив на практиці та щодо впровадження яких він готовий консультувати інших. Наявність такого продукту/послуги – головний критерій відбору на першому етапі.

Мережа дозволить фахівцям і практикам заявити про себе та проявити себе.

Кожен учасник мережі зможе отримати відчутні вигоди від своєї участі, зокрема підвищувати професійний рівень, мати доступ до передової бази знань та кращих практик, переймати досвід колег та об’єднуватися з ними для вирішення комплексних задач, впливати на політику, здійснювати ефективну промоцію власних послуг.

Мережа слугуватиме своєрідною «біржею» продуктів/послуг її учасників, підвищуватиме їхню конкурентоздатність, формуватиме стандарти якості послуг.

Основна діяльність мережі здійснюватиметься через інтернет-портал РегіоНет, на якому кожен з учасників матиме можливість: 
 • розмістити та підтримувати свій персональний профіль (база фахівців); 
 • отримувати оперативну інформацію – новини мережі та сфери регіонального розвитку;
 • дистанційно навчатися (база знань); обмінюватися досвідом (базапрактик); 
 • вести професійні дискусії (форум, обговорення проектів НПА тощо); 
 • здійснювати інші комунікації, взаємодії, спільні проекти тощо.
Окрім того, відбуватимуться періодичні зібрання учасників РегіоНет: щорічні форуми, тематичні заходи.

Для участі у відборі необхідно заповнити Аплікаційну форму та до 10 листопада надіслати її на адресу Секретаріату мережі info@regionet.org.uaТакож потрібно заповнити, підписати та надіслати на цю ж адресу (або факсом) Згоду на збір та обробку персональних даних.
 
Формуляри Аплікаційної форми та Згоди додані до цього повідомлення
Також їх можна завантажити за адресою: http://surdp.eu/regionet/
Там само можна подивитися приклад заповнення аплікаційної формиДовідково:

Мережа РегіоНет створюється у рамках технічного завдання Проекту ЄС «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні», затвердженого угодою між Урядом України та Європейською Комісією. Створення РегіоНет відбувається у партнерстві з органами влади, всеукраїнськими асоціаціями органів місцевого самоврядування, провідними навчальними, науковими установами, експертними центрами,міжнародними донорськими організаціями, приватними компаніями, інститутами громадянського суспільства.

Із більш детальною інформацією про мережу, Положенням про РегіоНет, Положенням про відбір та базове навчання кандидатів на участь в РегіоНет можна ознайомитися у доданих файлах та/або на тимчасовому сайті Проекту ЄС за адресою: http://surdp.eu/regionet/

Засідання кафедри

опубліковано 29 серп. 2013 р., 13:07 Кафедра РУМСУМ   [ оновлено 5 лист. 2013 р., 01:32 ]

Чергове засідання кафедри відбудеться

 у вівторок,  5  листопада 2013 р., о 16:00.


Запрошуються усі викладачі, докторанти й аспіранти кафедри.

Розширене засідання кафедри (І.В.Кравчук)

опубліковано 9 черв. 2013 р., 17:33 Кафедра РУМСУМ   [ оновлено 9 черв. 2013 р., 17:46 ]

19 червня 2013 р. відбудеться розширене засідання кафедри державної політики та управління політичними процесами за участю кафедри регіонального управління, місцевого самоврядування та управління містом.

Місце та час проведення: вул. Ежена Потьє, 20, ауд. 201, 15:00-16:00

Керівник розширеного засідання: Ребкало Валерій Андрійович, д. філос. н., професор, завідувач кафедри державної політики та управління політичними процесами

Вчений секретар розширеного засідання: Рябцев Геннадій Леонідович, доцент кафедри державної політики та управління політичними процесами

Здобувач наукового ступеня, місце роботи: Кравчук Ірина Вікторівна, кандидат наук з державного управління, здобувач кафедри державної політики та управління політичними процесами

Науковий консультант, місце роботи: Тертичка Валерій Володимирович, д. держ. упр., професор, професор кафедри державної політики та управління політичними процесами

Вид дисертації: докторська

Тема дисертації: Теоретико-методологічні засади оцінювання державної політики в Україні

Спеціальність: 25.00.02 – механізми державного управління

Фахівці-експерти:
 1. Васильєва  Олександра Іллівна, д. держ. упр., професор, професор кафедри  регіонального управління, місцевого самоврядування та управління містом
 2. Ігнатенко  Олександр Семенович, д. т. н., професор, професор кафедри  регіонального управління, місцевого самоврядування та управління містом, Заслужений діяч науки і техніки України  
 3. Прокопенко Леонід Львович, д. держ. упр, професор, завідувач кафедри права та європейської інтеграції Дніпропетровського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.
 4. Халецька Аліна Анатоліївна, д. держ. упр., професор, завідувач кафедри загального та адміністративного менеджменту Донецького державного університету управління


Розширене засідання кафедри (І.О.Дегтярьова)

опубліковано 20 бер. 2013 р., 14:54 Кафедра РУМСУМ   [ оновлено 20 бер. 2013 р., 14:56 ]

22 березня 2013 р. відбудеться розширене засідання кафедри регіонального управління, місцевого самоврядування та управління містом за участю кафедри державної політики та управління політичними процесами та Інституту проблем державного управління і місцевого самоврядування.

Місце та час проведення: вул. Ежена Потьє, 20, ауд. 315, 15:00-16:00

Керівник розширеного засідання: Орлатий Михайло Кузьмович, д. е. н., професор, професор кафедри регіонального управління, місцевого самоврядування та управління містом

Вчений секретар розширеного засідання: Лелеченко Анжела Павлівна, к. держ. упр., доцент, доцент кафедри регіонального управління, місцевого самоврядування та управління містом

Здобувач наукового ступеня, місце роботи: Дегтярьова Ія Олександрівна, кандидат наук з державного управління, доцент кафедри регіонального управління, місцевого самоврядування та управління містом

Науковий консультант, місце роботи: Куйбіда Василь Степанович, д. держ. упр., професор, професор кафедри регіонального управління, місцевого самоврядування та управління містом

Вид дисертації: докторська

Тема дисертації: Державні механізми підвищення конкурентоспроможності регіону

Спеціальність: 25.00.02 – механізми державного управління

Фахівці-експерти:
 1. Біла Світлана Олексіївна, д. держ. упр., професор, завідувач відділу регіонального розвитку Національного інституту стратегічних досліджень при Президентові України
 2. Кризина Наталія Павлівна, д. держ. упр., професор, професор кафедри регіонального управління, місцевого самоврядування та управління містом
 3. Жовнірчик Ярослав Федорович, д. держ. упр., професор кафедри державного управління Національного університету біоресурсів і природокористування України
 4. Коротич Олена Борисівна, д. держ. упр., професор кафедри державного управління Харківського регіонального інституту державного управління


1-10 of 24