Міжнародний форум «Регіональний розвиток та державна регіональна політика в Україні»

опубліковано 23 лист. 2013 р., 11:04 Кафедра РУМСУМ   [ оновлено 23 лист. 2013 р., 11:18 ]

Проект ЄС «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні» спільно з інституційними партнерами організовує дводенний представницький міжнародний форум «Регіональний розвиток та державна регіональна політика в Україні: стан і перспективи змін у контексті глобальних викликів та кращих європейських практик» 26-27 листопада 2013 року у Києві.

Під час Форуму вперше, на широкий загал, буде представлено і обговорено два ґрунтовних дослідження стану державної політики регіонального розвитку України та перспектив змін:

 1. Територіальний огляд України – протягом останніх трьох років, дослідження здійснювалось фахівцями Організації Економічного Співробітництва та Розвитку (ОЕСР).
 2. Регіональний розвиток та державна регіональна політика в Україні: стан і перспективи змін у контексті глобальних викликів та європейських стандартів політики – дослідження було здійснено протягом 2013 року експертами програми ЄС «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні».

В рамках роботи Форуму ключові українські та європейські експерти здійснять презентації з наступних тем:

 • Формування системи регіонального розвитку України: планування, фінансування, реалізація, моніторинг та оцінка впливу
 • Державна стратегія регіонального розвитку України на період до 2020
 • Реалізація Державної стратегії регіонального розвитку: типологія регіонів України
 • Моніторинг регіонального розвитку та оцінка впливу: досвід країн Європи та уроки для України
 • Роль приватного сектора у регіональному розвитку
 • Розвиток регіонів у відкритій економіці: політика та практика
 • Державний фонд регіонального розвитку та фінансові інструменти регіонального розвитку в Україні: сучасний стан і перспективи
 • Стратегії регіонального розвитку і плани їх реалізації: сприяння висхідним процесам розвитку задля сталого зростання регіонів України
 • Територіальна співпраця: як створити відчутну додану вартість для громадян у прикордонних територіях та у мережах міжрегіональної співпраці
 • Як подолати розрив у розвитку міст та сільських територій: варіанти рішень та роль приватного сектору
 • Нова регіональна політика розвитку України – роль міжнародних донорів та міжнародних фінансових інституцій

У Форумі візьмуть участь більше 200 осіб. Серед учасників – представники центральних та регіональних органів влади, органів самоврядування та недержавних організацій (з усіх регіонів України), науковці, українські та міжнародні експерти, фахівці та практики з питань регіонального та місцевого розвитку, представники посольств іноземних держав, міжнародних фінансових інституцій та донорських організацій.

Форум організовано в інституційному партнерстві з Представництвом Європейського Союзу в Україні, Міністерством економічного розвитку і торгівлі України, Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Державним агентство з інвестицій та управління національними проектами України, Національним інститутом стратегічних досліджень при Президентові України, Національною академією державного управління при Президентові України, Українською асоціацією обласних та районних рад, Асоціацією міст України, Всеукраїнською асоціацією сільських та селищних рад, Торгово-промисловою палатою України, Проектом Європейського Союзу «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні».

Для отримання додаткової інформації та акредитації ЗМІ контактуйте з:

Ольгою Григоращенко, info@surdp.eu або тел: +38 (067) 501-80-42.