Триває відбір до РегіоНет

опубліковано 30 жовт. 2013 р., 15:10 Кафедра РУМСУМ   [ оновлено 30 жовт. 2013 р., 15:14 ]
Триває відбір до РегіоНет – нової всеукраїнської мережі фахівців і практиків з регіонального та місцевого розвитку.

РегіоНет – фахова спільнота для тих, хто:

  • має реальний практичний досвід та готовий запропонувати власний продукт/послугу з розвитку територій та громад
  • хоче, аби про нього та про його продукт/послугу дізналися інші
  • прагне запроваджувати, поширювати, вдосконалювати свої продукти/послуги.
РегіоНет – нова для України ініціатива, що реалізовується за підтримки Проекту ЄС «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні».

Метою створення РегіоНет є об’єднання та професійний розвиток фахівців з регіонального та місцевого розвитку з усіх регіонів України, їх залучення до вироблення та реалізації політики, а також забезпечення для усіх суб’єктів розвитку територій можливості отримати «з перших рук» продукти та послуги, засновані на кращих практиках.
 
Мережа РегіоНет - це спроба персоніфікувати кращі практики, віднайти за кожною такою практикою людей, які є її авторами та носіями, та об'єднати їх у фахову спільноту.
 
Мережа РегіоНет зорієнтована на активних та ініціативних людей, здатних самостійно досягати практичних результатів. При цьому не має значення статус кандидата – він може бути експертом, службовцем, підприємцем, громадським активістом, науковцем тощо.

Особливістю РегіоНет є двоетапний відбір кандидатів на участь у мережі на професійній основі: на першому етапі передбачено оцінювання аплікаційних форм та персональні співбесіди із заявниками, а другим етапом стане базове навчання кандидатів.

У своїй анкеті фахівець має описати власний продукт (послугу) у сфері регіонального чи місцевого розвитку, які він (як носій знань та досвіду) успішно втілив на практиці та щодо впровадження яких він готовий консультувати інших. Наявність такого продукту/послуги – головний критерій відбору на першому етапі.

Мережа дозволить фахівцям і практикам заявити про себе та проявити себе.

Кожен учасник мережі зможе отримати відчутні вигоди від своєї участі, зокрема підвищувати професійний рівень, мати доступ до передової бази знань та кращих практик, переймати досвід колег та об’єднуватися з ними для вирішення комплексних задач, впливати на політику, здійснювати ефективну промоцію власних послуг.

Мережа слугуватиме своєрідною «біржею» продуктів/послуг її учасників, підвищуватиме їхню конкурентоздатність, формуватиме стандарти якості послуг.

Основна діяльність мережі здійснюватиметься через інтернет-портал РегіоНет, на якому кожен з учасників матиме можливість: 
  • розмістити та підтримувати свій персональний профіль (база фахівців); 
  • отримувати оперативну інформацію – новини мережі та сфери регіонального розвитку;
  • дистанційно навчатися (база знань); обмінюватися досвідом (базапрактик); 
  • вести професійні дискусії (форум, обговорення проектів НПА тощо); 
  • здійснювати інші комунікації, взаємодії, спільні проекти тощо.
Окрім того, відбуватимуться періодичні зібрання учасників РегіоНет: щорічні форуми, тематичні заходи.

Для участі у відборі необхідно заповнити Аплікаційну форму та до 10 листопада надіслати її на адресу Секретаріату мережі info@regionet.org.uaТакож потрібно заповнити, підписати та надіслати на цю ж адресу (або факсом) Згоду на збір та обробку персональних даних.
 
Формуляри Аплікаційної форми та Згоди додані до цього повідомлення
Також їх можна завантажити за адресою: http://surdp.eu/regionet/
Там само можна подивитися приклад заповнення аплікаційної формиДовідково:

Мережа РегіоНет створюється у рамках технічного завдання Проекту ЄС «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні», затвердженого угодою між Урядом України та Європейською Комісією. Створення РегіоНет відбувається у партнерстві з органами влади, всеукраїнськими асоціаціями органів місцевого самоврядування, провідними навчальними, науковими установами, експертними центрами,міжнародними донорськими організаціями, приватними компаніями, інститутами громадянського суспільства.

Із більш детальною інформацією про мережу, Положенням про РегіоНет, Положенням про відбір та базове навчання кандидатів на участь в РегіоНет можна ознайомитися у доданих файлах та/або на тимчасовому сайті Проекту ЄС за адресою: http://surdp.eu/regionet/

ĉ
Кафедра РУМСУМ,
30 жовт. 2013 р., 15:12
ĉ
Кафедра РУМСУМ,
30 жовт. 2013 р., 15:12